Bio krby nástěnné

Hodně lidí touží po splnění svého snu o pohledu do hřejivých a pravých plamenů ohně. Tento sen si mohou splnit, díky bio krbům. Jedná se o moderní výrobek, jenž poskytuje pravé plameny, ale je zároveň i šetrný k životnímu prostředí. Hlavní jejich předností je možnost umístění i v panelových bytech.

I když po něm toužíte a máte málo místa, můžete si krb dopřát. Právě proto jsou na trhu bio krby nástěnné. Patří mezi ekologická topidla a zároveň jsou i velmi efektivní. Tento typ krbů je řešením pro všechny osoby, které by se doma rádi těšila z tepla a světla krbů. Ale nedovolují jim to prostorové a finanční podmínky. Nástěnné krby jsou tak perfektní a dostupnou alternativou.

Mnoho výhod to jsou bio krby nástěnné

Jedná se o skvělou možnost, jak zútulnit váš domov. Jen na vás je, zda zvolíte krb v klasickém designu nebo moderní nadčasové provedení.

Na své straně mají přitom mnoho výhod ve srovnání s klasickými krby na dřevo.

  • nepotřebují odvětrávání do komína, čímž odpadají jakékoli stavební úpravy
  • nízká spotřeba
  • palivem je ekologický biolíh
  • velká nabídka různých provedení, v nabídce najdete jak nástěnné biokrby, tak modely vhodné k umístění na nábytek či na zem, liší se také designové zpracování
  • nízká cena

Jak je pověsit?

Jejich pověšení je velmi jednoduché. Stačí si vybrat místo na zdi kam jej chcete dát. Poté ho stačí zavěsit jako obraz kamkoliv si zamanete. Výhodou pro majitele bude i jejich snadná přemístitelnost. Kdykoliv je sundáte a pověsíte na nové místo v bytě.

Kvalitní nástěnné bio krby díky své výhřevnosti efektivně doplní Vaše současné vytápění. Mají konstrukci hořáku, která kombinuje krásný žlutý plamen s ekonomickým provozem. Proto neslouží pouze jako designový doplněk, ale také jako přídavný zdroj tepla. Teplo navíc můžete regulovat díky hořákům s regulací. Získáte tak možnost, používat je i v létě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *