Krby Praha – odborné poradenství i prohlídky krbů

Autor obrázku: mira66

Jedná se o společnost, která nabízí na českém trhu krby. Uvažujete-li o jejich pořízení, není špatné zkonzultovat svou představu s firmou Krby Praha. Dostane se vám odborného poradenství. Součástí je i prohlídka krbů. Nechce-li se Vám na osobní návštěvu, k dispozici je i prohlídka webových stránek.

Informace o Krby Praha

Patří k ryze českým společnostem s dlouholetou tradicí v oboru. Založená byla v roce 1999 a pochlubit se může tisíci spokojenými zákazníky. Provádí stavby a realizace krbů. Mezi její hlavní známky patří stabilita a kvalita prováděných služeb.

Zaměstnanci jsou odborně proškolováni a musí mít dostatek zkušeností. Stavbou krbů na klíč se snaží vycházet vstříc architektonickým požadavkům a záměrům klienta. Vnáší styl a pohodu do domovů. Velký úspěch slaví i na poli prodeje krbových kamen renomovaných výrobců.

Ochotní a zkušení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat při návštěvě vzorkové prodejny v Praze či ve Všetatech. Všetatská pobočka navíc disponuje skladovými zásobami, vlastními certifikovanými tvarovkami PROKAM počínaje a větrací mřížkou konče. Jste-li kutil, odvezete si od této firmy vše pro zdárnou stavbu krbu.

Webové stránky firmy Krby Praha

Pro návštěvu můžete využít i webových stránek na adrese www.krby-praha.cz. Naleznete zde potřebné informace. Kromě toho můžete navštívit fotogalerii. Získáte tak inspiraci v podobě již zrealizovaných projektů. Stáhnete si potřebné kontaktní údaje, včetně mapy, jak se dostat do cíle.

Uvedená je zde i otevírací doba, obchodní podmínky i kontaktní osoby. Opomenut nezůstal ani e-mail, pro případné zaslání dotazů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *