Mobilní domy celoroční s krbem lze obývat po celý rok

Mobilní celoroční domy s krbem jsou alternativou bydlení, která se v České republice objevila teprve nedávno. Tato novinka v oblasti bydlení se k nám rozšířila z USA. Výhodou koupě velká úspora peněz i skutečnost, že si takový dům koupíte zařízený. Ušetříte tak starosti s pořizováním vybavení a všech věcí kolem.

I přesto ale stále zůsta jedna otázka, a to jak bude dům vytápěný. Vsadíte na klasické topení anebo dáte přednost novince na trhu? Novinkou jsou mobilní celoroční domy s krbem. Krb v domech přinese mnoho radosti a příjemné atmosféry.

Co získáte krbem v mobilních domech?

Jeho instalací získáte velmi efektivní a úsporné vytápění po celý rok. Krbová kamna se stanou nejen zdrojem příjemného a sálavého tepla, ale i vhodným doplňkem do interiéru, který zpříjemní dlouhé zimní večery.

Jak na instalaci krbu?

Instalaci si raději nechte provést firmou. Ta Vám vypracuje projekt a připraví vše tak, aby nedošlo k nedorozumění nebo zklamání. Získáte i tak řadu výhod. Mezi ně patří:

  • Možnost výběru krbových kamen z katalogu přímo v prodejnách firem nebo ve vzorkové prodejně jejich partnerů
  • Příprava dispozice v mobilním domě pro umístění krbových kamen a komínového systému.
  • Veškerá montáž bude prováděna specializovaným pracovníkem bez narušení statiky mobilního domu a se zárukou těsnosti střešního prostupu komínového systému
  • Možnost získání revizní zprávy

Mobilní domy celoroční s krbem tak vytvoří útulný domov, ve kterém budete moci topit po celý rok. Především díky možnosti vytápění krbem se i tyto domy mohly stát obyvatelnými po celý rok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *